Відродження вуличного баскетболу в м.Чугуєві Брав участь

Доданий
15.10.2017
Номер
13
Спорт

Проект спрямований на розвиток спортивної інфраструктури, створення належних умов для відпочинку, заняття молоді спортом та проведення свого дозвілля на баскетбольній площадці в парку ім.Рєпіна (м-н "Карбишева"). В рамках проекту передбачено заміну двох баскетбольних щитів та кілець, двох вуличних фонарів та встановлення системи відеоспостереження для сбереження майна та запису ігор на площадці.

Автор проекту
Владимир
Владимир Червоненко
Бюджет
79 807 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Карбишева, 1, Чугуїв

Опис

Приклади (кейси) схожих рішень

https://1kr.ua/news-28011.html

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

В місті Чугуєві є всього одна вулична баскетбольна площадка на якій можливо грати в теплу пору року, а саме це площадка в парку Рєпіна. Протягом останіх двох років ініціативні баскетболісти міста своїми силами, та за підтримки влади ремонтують площадку, сбивають та фарбують щити. Після встановлення антивандальних щитів площадка буде функціональна в любий час, що призведе до професійного росту молоді яка грає в баскетбол.

Мета проекту

Відротити культуру вуличного баскетболу шляхом створення належних умов для заняття баскетболом на площадці в парку ім.Рєпіна.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Належні умови для заняття вуличним баскетболом можливо створити шляхом заміни старих дерев'яних щитів та кілцець на нові антивандальні, встановлення нових економічних вуличних ліхтарів та системи відеоспостереження (для унеможливлення актів вандалізму на площадці). А також, систему відеоспостереження можливо використовувати під час проведення ігор для запису або навіть онлайн трансляції в інтернеті.

Для кого цей проект

Проект розрахований перш за все на молодь м.Чугуєва, що займається баскетболом або планує займатися баскетболом.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1.Заміна деревяного щита на новий антивандальний. 2. Встановлення нових кілець на щитах. 3. Заміна вуличних ліхтарів на нові енергозберігаючі. 4. Встановлення системи відеоспостереження. 5. Підключення електроживлення до системи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшиться рівень охоплення дітей та молоді заняттям вуличним баскетболом. Зменшиться рівень споживаної електроенергії на вуличне освітелення. Збільшиться кількість спортивних заходів на площадці. Зменшиться рівень травмованості спорстменів під час гри в баскетбол на площадці.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Головним ризиком в реалізації проекту є вандалізм та можливе пошкодження обладнання до моменту запуску системи відеоспостереження. Крім того, можливий ризик в підвищені цін на необхідні матеріали, адже проект буде реалізовуватись у наступному календарному році.

Фотографії