Музика єднає всіх! Відхилений

Доданий
11.10.2017
Номер
3
освіта

Чугуївський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 5" проводить виховні заходи, свята, конкурси, концерти не тільки для учнів, але і для жителів Чугуєва.
Для озвучування використовується музична апаратура , яка вже багато разів ремонтувалась, якість і потужність звуку низькі. На сьогоднішній день запчастини для цієї апаратури знайти неможливо.
Необхідне придбання сучасного музичного обладнання.

Автор проекту
Олена
Олена Нечепоренко
Бюджет
69 302 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
пл. Уланська (Руднєва), 1А, Чугуїв

Опис

Приклади (кейси) схожих рішень

Придбання музичної апаратури для занять з вокалу та театру у клубі за місцем мешкання «Козачок». (м. Дніпро)

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Основною проблемою в організації виховних заходів Чугуївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії № 5» є відсутність відповідної музичної апаратури, яка необхідна для проведення концертів, спортивних змагань, дитячих конкурсів тощо. Для озвучування НВК використовує музичну апаратуру 1991 року випуску, яка вже багато разів ремонтувалась, якість і потужність звуку низькі. На сьогоднішній день запчастини для цієї апаратури знайти неможливо. За власні кошти придбати апаратуру не маємо можливості.

Мета проекту

Створення необхідних умов для творчого розвитку, навчання, виховання та змістовного дозвілля молодого покоління шляхом забезпечення Чугуївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназії № 5" необхідним музичним обладнанням

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Придбання музичної звукопідсилювальної апаратури (колонки, підсилювач звуку, мікшерний пульт, мікрофони, мікрофонні стойки, ), що дасть змогу розкрити творчі здібності і таланти дітей, забезпечити якісне проведення виховних заходів, організацію змістовного дозвілля учнів та мешканців мікрорайону, жителів м. Чугуєва.

Для кого цей проект

480 учнів Чугуївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназії № 5", їх батьки – 375 чол., мешканці мікрорайону – 1227 чол., жителі м. Чугуєва – 578 чол.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Придбання музичної звуко-підсилювальної апаратури

Ключові показники оцінки результату проекту

Розкриття творчих здібностей і талантів 480 учнів Чугуївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназії № 5"; забезпечення якісного проведення виховних заходів НВК, культурно-масової роботи; організація змістовного дозвілля учнів, їх батьків, мешканців мікрорайону і м. Чугуєва; розширення спектру естетичних послуг для творчих дітей закладу; зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутність матеріальних засобів

Фотографії