Облаштування шахового майданчика «LAD’YА» в сквері Слави На реалізації

Доданий
13.10.2017
Номер
4
Спорт

Організація діяльності шахового майданчика у місті Чугуєві для залучення городян та гостей міста усіх вікових категорій до гри у шахи. Реалізація проекту забезпечить підтримку та розвиток місцевих культурних та спортивних традицій.

Автор проекту
Євген
Євген Ідт
Бюджет
63 125 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Леонова, 4, Чугуїв

Опис

Приклади (кейси) схожих рішень

Жмеринський шаховий клуб вихідного дня «Рапід», шаховий парк у місті Чіта.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Недостатньо повна мережа загальнодоступних сучасних спортивних об єктів’для занять спортом широких верств населення. Відсутність належних доступних, комфортних умов для занять шахами людей з обмеженими фізичними можливостями.

Мета проекту

Розширення мережі загальнодоступних сучасних спортивних об єктів’для занять фізичною культурою і спортом широких верств населення, максимальної реалізації фізичних здібностей мешканців та гостей міста. Створення належних комфортних умов для занять шахами, шашками в теплий період року.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування спортивно-ігрового майданчика у сквері Слави для гри в шахи, з метою активного відпочинку дітей у позаурочний час, в вихідні та святкові дні, надання комфортних умов людям похилого віку, людям з обмеженими фізичними можливостями змістовно проводити свій час.

Для кого цей проект

Для мешканців та гостей міста будь-яких вікових категорй

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1.Благоустрій території 2.Розбиття клумб 3. Монтаж плитки 4. Придбання конструкцій 5. Проведення монтажних робіт 6. Встановлення столів з шаховою розміткою 7. Встановлення лавочок 8. Встановлення урн для сміття 9. Проведення суботників громадськими організаціями, ініціативними групами

Ключові показники оцінки результату проекту

1.Комфортні умови для заняття спортом. 2.Залучення широких верств населення до змістовного дозвілля. 3. Підвищення спортивного іміджу міста. 4. Популяризація шахів в місті.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Вандалізм та пошкодження обладнання

Фотографії