"Дорога до здоров'я" (облаштування тротуару до пункту сімейної медицини мікрорайону "Осинівка") На реалізації

Доданий
13.10.2017
Номер
5
Дорожнє господарство

Для віддаленого мікрорайону "Осинівка" зроблена велика справа - відкрито такий необхідний людям пункт сімейної медицини. Єдине, чого не вистачає нашому пункту сімейної медицини задля його доступності всім верствам населення, у тому числі людям похилого віку, інвалідам на візках та матерям із засобами пересування дітей, - це тротуару від асфальтованої дороги по вул. Осинівській до дверей пункту.

Автор проекту
Бюджет
71 538 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Осинівська, 48А, Чугуїв

Опис

Приклади (кейси) схожих рішень

На створення проекту автора проекту та активістів надихнула реалізація у 2017 році в мікрорайоні "Осинівка" проекту з облаштування автобусних зупинок, який активно підтримали жителі. Громадський бюджет реально діє!

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

У 2017 році в м-ні "Осинівка" облаштований пункт сімейної медицини - сучасний, зручний, де, окрім прийому лікарів, облаштований денний стаціонар, кабінети здорової дитини, щеплень. На сьогодні пройти до пункту можна лише нерівною, порослою травою грунтовою стежкою, або через прохід по території Чугуївського ДНЗ № 2, який вдень закривають, щоб діти не могли покинути територію дитсадка.

Мета проекту

Реалізація проекту «Дорога до здоров’я» забезпечить комфортний доступ до медичної допомоги людям похилого віку, інвалідам на візках, батькам з дітьми на візочках, що мешкають в мікрорайоні "Осинівка"

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Чудово, що у віддаленому мікрорайоні м. Чугуєва «Осинівка» зявився осередок первинної медичної допомоги – пункт сімейної медицини, який наближує якісну медичну допомогу до людей. Та відсутність рівного тротуару ускладнює, а, подекуди, й унеможливлює доступ деяких категорій людей до того, щоб отримати консультацію сімейного лікаря чи іншу медичну допомогу. Нашому пункту просто необхідна «Дорога до здоров’я» - рівний тротуар, що відкриє шлях людям похилого віку, яким складно пересуватися кострубатою поверхнею, інвалідам на спеціальних засобах пересування, батькам з дітьми на візочках до якісного медичного обслуговування. Якщо проект буде реалізований, жителі мікрорайону власними силами зроблять «Дорогу до здоров’я» ще кращою, облаштувавши уздовж неї клумбу з квітами.

Для кого цей проект

Проект "Дорога до здоров'я" - для всіх жителів мікрорайону "Осинівка", та, насамперед, у його реалізації зацікавлені інваліди, пенсіонери, батьки з дітьми.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Для реалізації проекту треба підготувати місце, де буде облаштований тротуар, завезти матеріали (плитку, пісок, цемент, бордюли) та власне виконати роботи з укладання плитки від асфальтового покриття дороги по вул. Осинівській уздовж території та будівлі Чугуївського ДНЗ № 2 до входу в пункт сімейної медицини мікрорайону "Осинівка"

Ключові показники оцінки результату проекту

збільшиться доступність якісних медичних послуг певним категоріям населення, зменшиться небезпека травмування людей на нерівній поверхні; покращиться естетичний вигляд території, яка зараз виглядає неохайно

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Під час реалізації проекту "Дорога до здоров'я" необхідно контролювати якість виконання робіт, щоб тротуар прослужив якомога довше

Фотографії