« Безпечне перехрестя вул.Харківська - вул.Музейна » На реалізації

Доданий
14.10.2017
Номер
8
Дорожнє господарство

Встановлення «Розумного світлофору», який допоможе покращити пропускну здатність проїзду транспортних засобів та безпечний рух пішоходів, що перетинають перехрестя, в тому числі пішоходів з особливими потребами.
Суть проекту полягає у запровадженні системи «розумного» регулювання пішохідних та транспортних потоків в м.Чугуєві на одному із центральних перехресть (вулиці Музейна та Харківська).

Автор проекту
Бюджет
80 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Музейна (Рози Люксембург), 1, Чугуїв

Опис

Приклади (кейси) схожих рішень

В розвинутих країнах та містах, орієнтуючись на доступність всіх категорій громадян міста, місцева влада встановлює "розумні світлофори", які відраховують час проїзду на зелене світло, та оповіщають звуковим сігналом людей із проблемами зору. Наприклад такі світлофори встановлені в великих містах, як Харків, Київ та інші.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Перехрестя – найбільш небезпечна ділянка дорожньої мережі. Вулиці Музейна та Харківська (головна дорога дітей до НВК № 8 ; На цих ділянках ведуть малечу в дитячі садки та на гуртки естетичного виховання,сотні школярів перетинають перехрестя до школи і не завжди дорослі можуть супроводжувати їх. Через погану видимість на цих ділянках часом виникають дорожньо-транспортні пригоди за участю дорослих та дітей.

Мета проекту

Суттєво покращити пропускну здатність проїзду транспортних засобів в межах одного -центрального перехрестя міста та безпеку пішоходів, що перетинають перехрестя, в тому числі пішоходів з особливими потребами.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Враховуючи непоодинокі факти ДТП , що трапляються на центральному перехресті міста, вирішили запровадити проект щодо врегулювання руху на одному перехресті вулиць Музейна та Харківська . В рамках проекту пропонуємо провести наступні заходи: 1. Замінити старі світлофорні стійки на нові; 2. Встановити на кожну стійку світлодіодні блоки. 3. Підключити прилад звукової сигналізації руху пішоходів. Це підвищить рівень безпеки на ділянці дороги та надасть впевненості батькам, діти яких змушені самостійно перетинати декілька разів на день це небезпечне перехрестя, а також пенсіонерам, які зможуть пройти через перехрестя без поспіху та не боячись за своє життя.

Для кого цей проект

Результатами проекту зможуть користуватись вся чугуївська територіальна громада, оскільки запропонований проект орієнтований як на водіїв транспортних засобів, так і на пішоходів. В середньому цільовою групою проекту будуть: • Мешканці міста – понад 2000 осіб на тиждень; Серед них: Школярі –1000 осіб; Вчителя – 150 осіб; вихованці гуртків – 300 осіб; доросле населення –550 особи. • Працівники комунального підприємства, що відповідають за роботу світлофорів в місті.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Укладання договорів з підрядною організацією на проведення робіт - Березень 2018 року 1.1. Проведення підготовчих робіт - Квітень 2018 року 1.2. Демонтаж старих світлофорних стійок - Травень 2018 року 1.3 Монтаж нових світлофорних стійок - Травень 2018 року 1.4. Монтаж світлодіодних блоків на світлофорні стійки - Травень 2018 року 1.4. Підключення світлодіодних блоків - Травень 2018 року 1.5. Монтаж пристроїв звукової сигналізації - Травень 2018 року 1.6. Підключення пристроїв звукової сигналізації - Травень 2018 року.

Ключові показники оцінки результату проекту

Даний проект являє собою спосіб вирішення безпечного світлофорного регулювання руху транспортних засобів та пішоходів через центральне перехрестя в м.Чугуєві. У темний час доби перехрестя освітлено та забезпечує безпечне проходження пешеходів по лінії проїжджій частині. Водії автотранспорту раніше помічають пішохідний перехід. Створений безпечний, надійний та високоефективний проїзд для транспортних засобів та перехід перехресть пішоходів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Підвищиння цін на послуги підрядної організації. 2. Погодні умови. 3.

Фотографії